To ogłoszenie o pracę zostało dodane ponad 40 dni temu...
0

kandydatów

Praca stała Monter światłowodów ze szkoleniem (Szwajcaria)

w Zeitmann (Cały kraj)

Obecnie dla naszego szwajcarskiego klienta firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter światłowodów ze szkoleniem
Miejsce pracy: Szwajcaria
Szkolenie: Kraków 15 – 17.03.2013

Obowiązki:
- Układanie i łączenie kabli światłowodowych,
- Podłączanie sieci światłowodowych z zastosowaniem technologii HDSL,
- Układanie kabli sieci doziemnej oraz napowietrznej,
- Obsługi spawarek światłowodowych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych,
- Zaciąganie i wdmuchiwanie kabli światłowodowych.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- Mile widziane wykształcenie techniczne,
- Zainteresowanie rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w telekomunikacji,
- Gotowość do odbycia szkolenia przygotowującego do pracy,
- Gotowość do dokształcania się w dziedzinie telekomunikacji,
- Gotowość do wyjazdu do Szwajcarii własnym samochodem,
- Nie jest wymagane doświadczenie w montażu światłowodów.

Oferujemy:
- Bezpłatne szkolenie w Polsce przygotowujące do pracy na stanowisku monter światłowodów,
- Zapewniamy nocleg w Krakowie na czas szkolenia,
- Jednomiesięczne odpłatne przyuczenie do zawodu w Szwajcarii,
- Umowę o pracę na warunkach szwajcarskich na dłuższy okres
- Dodatki zmianowe, wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach płatne zgodnie ze szwajcarskim kodeksem pracy,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie telekomunikacyjnej,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca (odtrącane z wynagrodzenia),
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Etapy procesu rekrutacyjnego:
Etap I
- Złożenie aplikacji (w języku niemieckim),
- Test językowy przeprowadzany przez konsultanta.
Etap II
- Rozmowa w języku niemieckim z przedstawicielem pracodawcy,
- Rozpoczęcie szkolenia (15 – 17.03.2013 w Krakowie szkolenie trwa 3 dni po 8 h dziennie, zapewniamy nocleg na czas szkolenia)
Etap III
- Miesięczne odpłatne przyuczenie do zawodu w Szwajcarii,
- Rozpoczęcie samodzielnej pracy.

Osoby zainteresowane znające język niemiecki prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV (mile widziane CV w języku niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem MSW/Szwajcaria

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami deklarującymi znajomość języka niemieckiego. Osoby nie znające języka niemieckiego nie będą brane pod uwagę.

Ostatnie ogłoszenia w Zeitmann
Praca stała Spawacz aluminium 141 (Austria) w firmie Zeitmann, Cały kraj 10-10-2013
Praca stała Operator wózka widłowego w BMW (Niemcy) w firmie Zeitmann, Cały kraj 10-10-2013
Praca stała Kierowca kategorii C+E (Niemcy) w firmie Zeitmann, Cały kraj 10-10-2013
Praca stała Monter opon (Niemcy) w firmie Zeitmann, Cały kraj 10-10-2013
Praca stała Sprzedawczyni mięsa (Austria) w firmie Zeitmann, Cały kraj 10-10-2013

Czy zamieszczona oferta pracy jest nieprawdziwa? Zgłoś to!
Poleć znajomemu
Opublikowano dnia 22-02-2013
Oglądano: 303 razy